ROOMS & RATES

Lorem Ipsum is simply dummy text

Domki 3-pokojowe Duże

Starting 300/day

Domki 3-pokojowe Duże

Start from 300 per day

Domek 3-pokojowy. Salon z aneksem kuchennym (w salonie rozkładana kanapa), 2 sypialnie (w każdej po dwa łóżka hotelowe), łazienka z prysznicem, zadaszony - częściowo oszkolony taras z widokiem na ogród i plac zabaw. Przy każdym domku stół biesiadny z parasolem i dwie leżanki ogrodowe. Grill przy każdym domku.

VIEW DETAILS

Domki 2-pokojowe Duże

Starting 250/day

Domki 2-pokojowe Duże

Start from 250 per day

Domek 2-pokojowy Duży (5 osobowy). Salonik z aneksem kuchennym (w salonie rozkładana kanapa i dostawka), 1 sypialna (dwa łóżka), łazienka z prysznicem, zadaszony tarasik z widokiem na ogród i plac zabaw. Przy każdym domku stół biesiadny z parasolem i dwie leżanki ogrodowe. Grill przy każdym domku.

VIEW DETAILS

Domki 2-pokojowe Średnie

Starting 230/day

Domki 2-pokojowe Średnie

Start from 230 per day

Domek 2-pokojowy Średni (4 osobowy). Salonik z aneksem kuchennym (w salonie rozkładana kanapa), 1 sypialna (dwa łóżka), łazienka z prysznicem, zadaszony tarasik z widokiem na ogród i plac zabaw. Przy każdym domku stół biesiadny z parasolem i dwie leżanki ogrodowe. Grill przy każdym domku.

VIEW DETAILS

Domki 2-pokojowe Małe ale fajne

Starting 200/day

Domki 2-pokojowe Małe ale fajne

Start from 200 per day

Domek 2-pokojowy Mały (3 osobowy). Salonik z aneksem kuchennym (w salonie rozkładana kanapa), 1 sypialna (dwa łóżka), łazienka z prysznicem, zadaszony tarasik z widokiem na ogród i plac zabaw. Przy każdym domku stół biesiadny z parasolem i dwie leżanki ogrodowe. Grill przy każdym domku.

VIEW DETAILS
Facebook