Zarezerwuj

Cennik i regulamin

Regulamin ośrodka „Pod Orzechem” – regulamin obowiązuje dla całego ośrodka „Pod Orzechem”,  dotyczy naszych Gości a także wszystkich osób ich odwiedzających. Użyty w dalszej części termin „domek” odnosi się również do mieszkań wakacyjnych i pokoi.

 1. Regulamin określa zasady świadczenia usług i jest integralną częścią umowy, do której zawarcia dochodzi poprzez dokonanie rezerwacji, wypełnienie karty meldunkowej bądź zapłatę zaliczki lub całej należności za pobyt. Dokonując w/w czynności Gość (Klient) potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu.
 2. Najpóźniej dzień przed przyjazdem prosimy o kontakt w celu ustalenia orientacyjnej godziny zakwaterowania, co pomoże nam przygotować domek na czas Państwa przyjazdu.
 3. Doba pobytowa zaczyna się o godzinie 15.00 a kończy o godzinie 10.00. Zatrzymanie domku będzie traktowane jako odpłatne przedłużenie pobytu.
 4. Podstawą zameldowania w domku jest okazanie przez Gościa dokumentu tożsamości oraz uregulowanie całej należności za pobyt.
 5. Ośrodek zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który: nie posiada ważnego dowodu tożsamości, nie chce okazać dokumentu, odmawia podpisania karty meldunkowej, znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin obiektu. W przypadku odmowy zameldowania Klienta z ww. powodów wpłacone pieniądze w formie zadatku nie są zwracane.
 6. Wynajmujący domek nie może podnajmować go osobom trzecim.
 7. W przypadku wystąpienia niemożliwych do przewidzenia okoliczności, których skutków nie można natychmiast zlikwidować zwyczajnymi środkami, Ośrodek  zastrzega sobie prawo zaproponowania Gościowi domku zastępczego, podobnego do obiektu pierwotnie zarezerwowanego, z zachowaniem ustalonego standardu.
 8. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do 6.00 rano. W godzinach ciszy nocnej osoby wynajmujące domek a także osoby ich odwiedzające powinny zachowywać się w domku i jego otoczeniu w sposób niezakłócający spokoju innych osobom. Po 23.00 w nocy osoby wjeżdżające na teren „Pod Orzechem” zobowiązane są do zamykania bramy.
 9. Obsługa Ośrodka nie ma prawa bez zgody Gościa wchodzić do wynajętego domku. Prawo wejścia do wynajętego domku pozostawia się jedynie w przypadku zauważenia zagrożeń bezpieczeństwa Gości, zauważonej awarii, sprzątania lub w przypadku niestosowania się Gości do regulaminu.
 10. W domkach obowiązuje zakaz przebywania zwierząt takich jak np. psy, koty itd., chyba, że zostanie to uzgodnione z przedstawicielem ośrodka.
 11. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
 12. W domkach obowiązuje zakaz przestawiania i wynoszenia na zewnątrz mebli, chyba że zostało to uzgodnione z przedstawicielem ośrodka.
 13. Za każdym domkiem znajduje się grill do użytku Gości, który po użyciu należy wyczyścić. W domkach obowiązuje zakaz smażenia ryb. Ryby można przygotowywać i smażyć w wyznaczonej do tego celu tzw. „letniej kuchni” znajdującej przy pralni.
 14. Punkty gromadzenia śmieci bytowych znajdują się w wyznaczonych miejscach na terenie ośrodka. Prosimy o osobne segregowanie papieru, plastików i szkła.
 15. Korzystających z sal rekreacyjnych tzw. „orzechówka” i świetlica, prosimy o pozostawienie porządku, szczególnie dotyczy to piłeczek ping-pong-owych.
 16. Z urządzeń na placu zabaw dzieci powinny korzystać pod opieką opiekunów zgodnie z regulaminem placu zabaw. Przed wypożyczeniem rowerów prosimy zgłosić zamiar. Piłki i urządzenia typu hulajnogi, rowerki, gokarty, wózeczki itp. prosimy odstawiać do rowerowni obok „orzechówki”.
 17. Na Ośrodku przygotowane jest miejsce na ognisko. Zamiar rozpalenia ogniska przez Gości należy uzgodnić z przedstawicielem Ośrodka. Gość zobowiązany jest do zachowania niezbędnego bezpieczeństwa w trakcie palenia ogniska a także do zagaszenia go wodą.
 18. Telefony do lekarzy, adresy instytucji, itp. oraz hasło do Wi-Fi znajduje się na tablicy ogłoszeń.
 19. Po zakończeniu pobytu korzystający z wypoczynku powinni opuszczając domek pozostawić go w takim stanie jakim go zastali. Należy posprzątać zajmowany domek, teren wokół domku oraz wynieść nieczystości do pojemników na śmieci. Przedstawiciel „Pod Orzechem” ma prawo sprawdzić stan techniczny i użytkowy opuszczanych pomieszczeń. Za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia powstałych z winy Gości lub z winy osób ich odwiedzających, wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną. Przed opuszczeniem domku należy sprawdzić czy nie pozostawiono wartościowych rzeczy.
 20. Ośrodek „Pod Orzechem” nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo wartościowych przedmiotów należących do przebywających w ośrodku osób.
 21. Na terenie ośrodka jest ogrodzony parking niestrzeżony. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do osób przebywających na terenie ośrodka.
 22. Ośrodek jest monitorowany kamerami TV.
 23. Uwaga ogólna do zdjęć umieszczonych na naszej stronie WWW i innych kanałach sprzedaży: ze względu na zmiany naturalne lub poczynione inwestycje część zdjęć może być nieaktualna, np. wnętrza domków różnią się między sobą drobnymi elementami wyposażenia, występują nowe elementy zagospodarowania terenu, itp.

 

—————————————————————————————————————-

Regulamin dla Gości przebywających w OBIEKCIE wraz z psem

 1. Właściciel psa zobowiązany jest posiadać przy sobie książeczkę zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami w tym obowiązkowo przeciw wściekliźnie oraz kaganiec i smycz.
 2. Obiekt zabrania przyjazdu ze zwierzętami ras powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, a w szczególności: Amerykański Pit Bull Terrier, Amerykański Staffordshire Terrier, Pies z Majorki – Perro de Presa Mallorguin, Buldog Amerykański, Dog Argentyński, Pies Kanaryjski – Perro de Presa Canario, Tosa Inu, Rottweiler, Akbash Dog, Anatolian Karabash, Moskiewski Pies Stróżujący, Owczarek Kaukaski
 3. Obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania psów na teren: stref rozrywki dla dzieci, zewnętrznych placów zabaw.
 4. Właściciel zobowiązany jest do zapewnienia psu: smyczy, kagańca, miski, ręcznika do wycierania łap oraz posłania, a także woreczków na odchody.
 5. Pies na terenie ośrodka musi być pod kontrolą właściciela.
 6. Pies nie może zakłócać wypoczynku osób przebywających w Obiekcie. W przypadku pozostawienia psa samego personel Obiektu ma prawo wejść do lokalu nawet pod nieobecność właściciela i wyprowadzić psa na dwór.
 7. Gość zobowiązuje się do natychmiastowego sprzątania nieczystości po psie. W celu załatwiania potrzeb fizjologicznych, psa należy wyprowadzać poza teren Obiektu.
 8. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zabrudzenia lub zniszczenia w wyposażeniu oraz w urządzeniach technicznych Obiektu poczynione przez psa.
 9. Właściciel psa zwalnia Obiekt i jego pracowników z wszelkiej odpowiedzialności za wszystkie szkody wyrządzone przez psa na osobach trzecich i mieniu tych osób.
 10. W przypadku powtarzających się skarg innych gości Obiektu na zachowanie psa, Obiekt zastrzega sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług (w szczególności pobytu) właścicielowi takiego psa.

Cennik

Aktualne ceny noclegów wyświetlą się po kliknięciu w kalendarz dostępności lub zakładkę REZERWUJ. Aby określić cenę pobytu prosimy podać DATĘ PRZYJAZDU, DATĘ WYJAZDU oraz ILOŚĆ OSÓB (proszę uwzględnić wiek dzieci).

Uwaga: niektóre terminy wymagają wynajmu na minimalną ilość dni np. 7 nocy. W wakacje (w większości terminów)  minimalny pobyt to 4 noclegi.

W razie dodatkowych pytań lub wstępnej rezerwacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na adres: recepcjapodorzechem@gmail.com lub telefonicznie na nr +48 600 956 556.

W naszym ośrodku akceptujemy Kartę Dużej Rodziny. W sprawie rabatu prosimy o kontakt z recepcją. Rabat dotyczy tylko osób posługujących się swoją kartą.

Akceptujemy płatności POLSKIM BONEM TURYSTYCZNYM.
Na miejscu przyjmujemy płatności gotówką i kartami bankowymi.

 

Jeżeli Goście nie stawią się w umówionym przy rezerwacji terminie, zaliczka staje się zadatkiem i całkowicie przepada (jest bezzwrotna). Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie domku, spowodowane nie z winy ośrodka, nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt. Brak anulowania rezerwacji lub jej odwołanie w dniu przyjazdu, może skutkować dochodzeniem roszczeń wobec Gości i żądaniem pokrycia całkowitych kosztów pobytu. Istnieje możliwość przełożenia pobytu na inny wolny termin, pod warunkiem wystosowania zapytania do ośrodka co najmniej 30 dni przed przyjazdem (nie dotyczy to okresu wakacji letnich).

 

Poniżej cennik usług dodatkowych.

Polski Bon Turystyczny

  Cennik Usługi dodatkowe
 Dodatkowe sprzątanie w trakcie pobytu  150 PLN
 Pościel dla jednej osoby  20 PLN / os
 Pies i kot  25 PLN / doba
 Dodatkowe miejsce parkingowe  25 PLN /doba
 Pranie (1 cykl)  25 PLN
 Łóżeczko dla dziecka  gratis
 Krzesełko do karmienia dla dziecka  gratis
 Grill  gratis

 

  Cennik  Rekreacja
 wypożyczenie roweru  25 zł /doba
 rowerki dla dzieci poniżej 7 lat  gratis
 ping-pong  gratis
 piłkarzyki  gratis
 piłki do siatkówki, nogi, koszykówki  gratis
 bilard  gratis
 wypożyczenie deski SUP  50zł / godzina
 ognisko  70 zł

 

Przetwarzanie danych osobowych

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rezerwacji, wyjaśnienia okoliczności ewentualnego naruszenia Regulaminu lub obowiązujących przepisów prawa, oraz rozpatrywania ewentualnych reklamacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że :
Administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rezerwacji w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa powszechnie obowiązującego, jest firma pod nazwą: Andrzej Urbaniak, ul. Pogodna 53, 71-376 Szczecin.

Podmiotem przetwarzającym dane osobowe jest system rezerwacji online Hotres.pl, który należy do firmy LEMONPIXEL.pl Roman Korczyński z siedzibą w Jeleniej Górze 58-570 ul. Młyńska 12A nazywany dalej Hotres.pl

Dane osobowe

 1. Na potrzeby procesu rezerwacji / wystawienia dokumentu sprzedaży pobierane są dane osobowe Gościa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu rezerwacji.
 2. Gość posiada prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania.
 3. Opcjonalna zgoda Gościa na przetwarzanie danych w celach marketingowych wymaga zaznaczenia odpowiedniego pola typu ‘checkbox’ w procesie rezerwacji.Zgoda ta może być cofnięta poprzez przesłanie odpowiedniej wiadomości na
  adres e-mail: recepcjapodorzechem@gmail.com.
 4. Portal internetowy wykorzystuje pliki Cookiem w celach statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu.

Zobowiązania Administratora

 1. Administrator zapewnia, że dane osobowe Gościa nie są udostępniane osobom trzecim i w tym zakresie podejmie niezbędne środki i zapewni wykorzystanie swojej wiedzy i doświadczenia w celu realizacji przedmiotowego zapewnienia.
 2. Administrator zachowuje prawo udostępnienia danych osobowych podmiotom upoważnionym (Podprocesorzy) oraz w przypadkach przewidzianych przepisami prawa powszechnie obowiązującego. W szczególności dotyczy to podmiotów jakich jak : systemy realizujące płatności online oraz oprogramowanie recepcji.
 3. Administrator zobowiązany jest do dotrzymania tajemnicy i poufności informacji uzyskanych w celu realizacji procesu rezerwacji. Podjęte zobowiązanie pozostaje w mocy przez czas nieokreślony.
  Zobowiązania Hotres.pl
 1. Hotres.pl jako Podmiot przetwarzający dane osobowe Gościa, zapewnia wdrożenie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych, oraz dodatkowych zabezpieczeń informatycznych, opierających się na sprawdzonych serwerach i systemach służących do przetwarzania danych osobowych w usługach świadczonych drogą elektroniczną.
 2. Hotres.pl oświadcza, że systemy informatyczne wykorzystywane do przetwarzania danych osobowych spełniają wymogi obowiązujących przepisów prawa, w szczególności chronione są w stopniu wysokim w rozumieniu rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informacyjne służące do przetwarzania danych osobowych.
 3. Podwykonawcy i pracownicy Hotres.pl zostaną należycie umocowani do przetwarzania danych osobowych w związku z realizacją procesu rezerwacji, na co Administrator oraz Gość wyrażają zgodę.
 4. W celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa w przechowywaniu danych osobowych zgodnych z wymogami RODO, Hotres.pl zobowiązany się do:
  1. szyfrowania oraz anonimizacji transmisji danych osobowych
  2. ciągłego zapewnienia poufności, integralności, dostępności i odporności systemów i usług przetwarzania
  3. zdolności do szybkiego przywrócenia dostępności danych osobowych i dostępu do nich w razie incydentu fizycznego lub technicznego
  4. regularnego testowania, mierzenia i oceniania skuteczności środków technicznych i organizacyjnych mających zapewnić bezpieczeństwo przetwarzania danych.

Postanowienia końcowe

Administrator jest uprawniony do wprowadzenia zmian w postanowieniach Regulaminu w każdym czasie i zależnie od własnej decyzji. W szczególności, może dokonać zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w przypadku:

 1. konieczności dostosowania Regulaminu do przepisów bezwzględnie obowiązujących lub do zmian przepisów prawa mających wpływ na treść Regulaminu;
 2. konieczności dostosowania Regulaminu do zalecenia, interpretacji, orzeczenia, postanowienia lub decyzji organu władzy publicznej lub orzeczenia sądowego, mającego wpływ na treść Regulaminu;
 3. rozbudowy lub zmiany funkcjonalności Hotres.pl;
Facebook