Zarezerwuj

O nas

Oferujemy do wynajęcia domki letniskowe usytuowane we Wrzosowie nr 43 obok Dziwnówka.

Kompleks naszych domków letniskowych Pod Orzechem znajduje się w sąsiedztwie zalewu Wrzosowskiego oraz około 2 km od Dziwnówka nad morzem.
Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się turystyką od 2002 roku, w tym czasie systematycznie powiększamy bazę noclegową i rozwijamy nasz obiekt. Na terenie naszej nieruchomości prowadzimy również małą rodzinną firmę handlową. Szczególną troską otaczamy rodziny z małymi dziećmi. Staramy się o kameralność i rodzinną atmosferę. Przyjmujemy również zwierzęta, bo sami mamy łagodną suczkę z którą trudno się rozstać na wakacje.

Oferujemy do wynajęcia samodzielne domki letniskowe otoczone bardzo dużym teren zielonym. Budynki, w których znajdują się domki usytuowane są w obrębie naszej posesji, w skład której wchodzą 2,0 ha terenów zielonych w tym 1,0 ha trawnika, place zabaw dla dzieci i zadaszona salka rekreacyjna, świetlica (ping-pong, piłkarzyki, bilard).

Oferujemy kilka rodzajów domków letniskowych: domki murowane 3-pokojowe (z dwoma sypialniami) oraz tzw. Białe Domki – mniejsze domki drewniane 2-pokojowe (z jedną sypialnią). W każdym domku jest dobrze wyposażony aneks kuchenny i łazienka z prysznicem. Domki różnią się wielkością, ale każdy korzysta z własnej strefy ogrodu z łóżkami i leżakami oraz drewnianym stołem biesiadnym z parasolem. Dla komfortowego wypoczynku po trudach plażowania każdy domek posiada taras z częściowym zadaszeniem.

Pod Orzechem nadaje się wyśmienicie na wakacje z dziećmi, które się u nas nie nudzą. Dla Rodziców to miejsce na wymarzony odpoczynek z dala od nadmorskich tłumów i zgiełku promenady. Wrzosowo to miejscowość, która obok nadmorskich atrakcji dostarczy państwu możliwość aktywnego wypoczynku, bo plaża nad zalewem Wrzosowskim to raj dla amatorów windsurfing-u i kitesurfing-u. Dla ceniących „nic nie robienie” zostają spacery nad zatokę i Pomost Szuwarek. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego ośrodka jest mała rodzinna stadnina koni z możliwością wykupienia lekcji jazdy.

A to wszystko w otoczeniu zieleni i ekologicznych owoców- nasi Goście mogą do woli delektować się owocami prosto z drzewa lub krzaczka, dla bardziej wytrwałych jest pora na sierpniowe winogrona:)

\\\”Spokojne i ciepłe miejsce. Z tarasikiem przed domem gdzie zawsze z wielką radością można z rana napić się kawy. Pokoje ładne i czyste. A to co dla mnie najważniejsze to możliwość przyjazdu ze zwierzętami. Polecam wszystkim którzy chcą miło i spokojnie spędzić wakacje i odpocząć od miejskich hałasów”\\\

Komentarz pochodzi z witryny Nocowanie.pl

\\\”Domek b.dobrze wyposażony i jego otoczenie, wspaniała oszklona weranda, w której można spędzać czas w razie deszczu czy wieczorami, odległości pomiędzy domkami zapewniające intymność i dużo różnych atrakcji dla dzieci, które w ogóle nie chciały schodzić z placu zabaw (mojemu nawet nie chciało się jeździć nad morze, bo zabawa z innymi była lepsza). Cudowny pomysł z postawieniem domków w sadzie i obsadzeniem ich wokół kwiatami, malinami i winogronem. Dawno już nie zbierałam malin prosto z krzaka. Super miejsce dla psów – rewelacyjny wybieg dla nich i świetna baza spacerowa. Świetnie, że można za małe pieniądze wypożyczyć całkiem dobrze wyglądające rowery (a dziecinne gratis!). Wspaniała lokalizacja – do morza 2,5 km, a obok zalew z pięknymi widokami. Przesympatyczny pies właścicieli, wspaniale bawił się z naszym psem, który zazwyczaj ma duże opory przed zbliżeniem się do innego psa. Bardzo sympatyczni właściciele – przyjechaliśmy z opóźnieniem przez wypadek dziecka, sami zaproponowali nam przesunięcie terminu pobytu.”\\\

Opinia pochodzi z witryny Booking.com

Facebook