Domki letniskowe nad morzem

Domki 3-pokojowe Duże

Domek 3-pokojowy. Salon z aneksem kuchennym (w salonie rozkładana kanapa), 2 sypialnie (w każdej po dwa łóżka hotelowe), łazienka z prysznicem, zadaszony - częściowo oszkolony taras z widokiem na ogród i plac zabaw. Przy każdym domku stół biesiadny z parasolem i dwie leżanki ogrodowe. Grill przy każdym domku.

Ceny od 300/dzień Zobacz więcej

Domki 2-pokojowe Duże

Domek 2-pokojowy Duży (5 osobowy). Salonik z aneksem kuchennym (w salonie rozkładana kanapa i dostawka), 1 sypialna (dwa łóżka), łazienka z prysznicem, zadaszony tarasik z widokiem na ogród i plac zabaw. Przy każdym domku stół biesiadny z parasolem i dwie leżanki ogrodowe. Grill przy każdym domku.

Ceny od 250/dzień Zobacz więcej

Domki 2-pokojowe Średnie

Domek 2-pokojowy Średni (4 osobowy). Salonik z aneksem kuchennym (w salonie rozkładana kanapa), 1 sypialna (dwa łóżka), łazienka z prysznicem, zadaszony tarasik z widokiem na ogród i plac zabaw. Przy każdym domku stół biesiadny z parasolem i dwie leżanki ogrodowe. Grill przy każdym domku.

Ceny od 230/dzień Zobacz więcej

Domki 2-pokojowe Małe ale fajne

Domek 2-pokojowy Mały (3 osobowy). Salonik z aneksem kuchennym (w salonie rozkładana kanapa), 1 sypialna (dwa łóżka), łazienka z prysznicem, zadaszony tarasik z widokiem na ogród i plac zabaw. Przy każdym domku stół biesiadny z parasolem i dwie leżanki ogrodowe. Grill przy każdym domku.

Ceny od 200/dzień Zobacz więcej
Facebook